Laboratóriá, centrá excelentnosti

TECHNISERV, s.r.o. zabezpečuje komplexné riešenia pre dodanie, realizáciu a implementáciu technických a vývojových laboratórií a Centier excelentnosti.
Našim zákazníkom poskytujeme komplexný servis od spracovania štúdie, prípravy projektu, výstavby, inžinierskej činnosti a vybavenia laboratórií :

Projekčné a realizačné timy sú schopné zabezpečiť systémovú integráciu technicky a časovo náročných investičných projektov, pričom samozrejmosťou je spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti pri realizácií a integrácií jednotlivých technologických častí.

V rámci týchto riešení zabezpečujeme a poskytujeme komplexné riešenia pre laboratóriá a Centrá excelentnosti ako sú:

Technologické laboratória:
ponúkame riešenia pre komplexnú realizáciu a dodanie simulátorov a zariadení súvisiacich so simuláciou letu ako sú: letové trenažéry, rôzne typy simulátorov, radarové systémy, komunikačné a navigačné systémy, ...

Letecké laboratória:
poskytujeme riešenia pre komplexnú realizáciu a dodanie leteckých zariadení, systémov a prístrojov ako sú: lietadlá, avionika, fotogrametrické zariadenia, pozemné laserscanovacie zariadenia, letecké laserscanovacie systémy a zariadenia, systémy GNSS, ... .

Technické laboratória:
ponúkame riešenia pre dodanie zariadení meracej techniky, testovacích a meracích laboratórnych prístrojov nasledovne: osciloskopy, generátory, analyzátory, ... .

Zdravotnícke laboratória:
ponúkame komplexné riešenia pre dodanie laboratórnych prístrojov a techniky ako sú: Real-time PCR, analyzátory, termostaty, termobloky, ... .

Elektromagnetické tienenie, Tienené komory (Faradayove klietky), komory:
ponúkame riešenia pre komplexné vybavenie špeciálnych zariadení a vybavenia laboratórnej techniky: EMC komory, UV komory, Korózne komory, ... .

Veľmi radi vám poskytneme doplňujúce informácie a odpovieme na otázky, kontaktujte nás prosím.
e-mail: special@techniserv.sk
tel.: +421 2 4920 2846


Partneri

AudioCodes Aastra Matra Nice Avaya Huawei