Výstavba a modernizácia heliportov

TECHNISERV, s.r.o. sa zaoberá komplexnou realizáciou a riešeniami heliportov.
Zabezpečíme výstavbu a technologické vybavenie nových heliportov, ako aj modernizáciu existujúcich heliportov. Našim zákazníkom poskytujeme celý rad riešení najvyššej kvality a spoľahlivosti vrátane príslušenstva pre riešenia denného i nočného značenia heliportu, prekážkových svetiel, reflektorov, identifikačných svetelných majákov, veterných rukávov, približovacej svetelnej sústavy, svetelnej zostupovej sústavy, ovládania, rádiovej komunikácie, a rádiových navigačných systémov a systémov protipožiarnej ochrany.
V rámci predmetného riešenia poskytujeme:

Vieme splniť požiadavky zákazníkov, hľadajúcich komplexné riešenia a vhodnú systémovú integráciu.
Zabezpečíme všetky konzultácie a technické prerokovania projektov s Leteckým úradom Slovenskej republiky, tak aby navrhnuté riešenia spĺňali všetky podmienky a požiadavky predpisov ICAO.


TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti SAFEGATE group, ktorá je významný svetovým výrobcom technológií určených pre osvetlenie letísk a heliportov. Spoločnosť zaoberajúca sa riešeniami špeciálnej osvetľovacej technológie THORN Airfield lighting (THORN riešenia) a IDMAN Airfield Lighting (pôvodné Philips riešenia).


TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti Obelux Oy, spoločnosť zaoberajúca sa LED prekážkovými svetlami, ktorá dodáva inovatívne produkty založené na LED technológií pre osvetlenie letísk po celom svete.

TECHNISERV, s.r.o., je obchodným partnerom spoločnosti Boschung Mecatronic AG, ktorá je výrobcom pozemných meteorologických zariadení a zariadení pre zabezpečenie údržby prevádzkových plôch letísk.


Veľmi radi vám poskytneme doplňujúce informácie a odpovieme na otázky, kontaktujte nás prosím.
e-mail: special@techniserv.sk
tel.: +421 2 4920 2846


Partneri

AudioCodes Aastra Matra Nice Avaya Huawei